Hodnoty

Kontaktujte nás

Pomôžeme Vám vo všetkom, čo potrebujete. Zavolajte nám na toto číslo.

Naše hodnoty

Staviame na hodnotách, ktoré odrážajú prístup spoločnosti Consortium k jednotlivým investičným rozhodnutiam našich klientov. Pri každej investícií klientom ponúkame.

TRANSPARENTNOSŤ

Na základe Vašich požiadaviek  vieme kedykoľvek poskytnúť relevantné informácie ohľadom priebehu obchodov, aktuálnych stavov účtov a akýchkoľvek iných záležitostí. Uvedomujeme si, že priamy a čestný prístup bez tajností a skrytých maličkostí pomáha prehlbovať dobré vzťahy s klientmi. Obchodné účty klientov sú vedené u našich partnerov v popredných európskych a svetových bankách. Súčasťou toho je neobmedzený prístup k nim na základe jedinečných prihlasovacích údajov.

PROFESIONALITA

Náš tím vysoko kvalifikovaných zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti kapitálových trhov a širokej obchodnej brandže je zárukou kvalitného servisu pri Vašom využívaní služieb ponúkaných spoločnosťou Consortium. Exkluzívne služby = exkluzívny prístup. Sme otvorení a vďační akejkoľvek spätnej väzbe zo strany klientov, pretože nás to posúva stále viac a viac dopredu v už tak vysokej kvalite ponúkaných služieb.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Uvedomujeme si, že každý klient má iné očakávania od svojich investícií. Práve preto v spoločnosti Consortium pristupujeme individuálne ku každému klientovi zvlášť na základe jeho osobných potrieb. Promptne a bez odkladov vieme riešiť akýkoľvek Váš problém v priebehu veľmi krátkeho času. Každý klient má svojho osobného makléra, ktorý je mu k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni.

DÔVERA

Akýkoľvek vzťah (či už obchodný alebo osobný) je založený na dôvere. Vďaka čestnému, profesionálnemu a priamemu prístupu sme radi, že môžeme byť Vašim dlhodobým, spoľahlivým a hlavne dôveryhodným partnerom. Veríme, že aj Vy oceníte kvalitu, dôveryhodnosť a profesionalitu našich služieb.

Naše doterajšie úspechy to len potvrdzujú. Referencie od našich spokojných klientov si môžete pozrieť tu .
Viac informácií o našich službách nájdete tu .

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.