Prečo si vybrať nás

Kontaktujte nás

Pomôžeme Vám vo všetkom, čo potrebujete. Zavolajte nám na toto číslo.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Pri investovaní je pre každého investora veľmi dôležité zvoliť si toho správneho partnera. Spoločnosť Consortium rozhodne takýmto partnerom je, čoho dôkazom je týchto našich päť hlavných devíz pri vzájomnej spolupráci.

Sme „viac ako finančný poradca“

Našim poslaním nie je len klasické sprostredkovanie investičných príležitostí, ale v prvom rade budovanie investorskej komunity, ktorá sa bude posúvať spoločnými silami stále dopredu. U nás nie ste len klient číslo „x“, ale plnohodnotný partner. O tomto špecifickom a diskrétnom prístupe sa budete môcť presvedčiť hneď pri prvom osobnom stretnutí.

Sme silní partneri

Sme partnerom, na ktorého sa v akejkoľvek situácii môžete spoľahnúť. Či ste skúsený, ostrieľaný investor alebo iba nováčik, spoločnosť Consortium s.r.o. Vám dokáže pomôcť v začiatkoch, podporiť profesionálov a okamžite bez akýchkoľvek zdržaní riešiť akýkoľvek vzniknutý problém bez zbytočnej straty vášho času a naťahovania situácie.

Sme nezávislí

Vďaka nášmu tímu odborníkov a silným partnerom sme Vám schopní odporučiť investíciu „šitú na mieru“. Zabezpečíme pre Vás kompletné informácie o výhodách jednotlivých obchodných partnerov, vďaka čomu si môžete sami určiť, ktorý je ten najvýhodnejší. Taktiež Vám poradíme, pokiaľ ste v tejto oblasti nováčik tak, aby sa Vaše investície čo najviac priblížili vytúženým očakávaniam alebo ich aj prekonali.

Máme širokú ponuku produktov

Uvedomujeme si, že každý investor/klient má iné očakávania od svojej investície. Práve z tohoto dôvodu Vám vieme poskytnúť široký výber možných investícií – od garantovaných zmeniek či dlhopisov, až po špekulatívne obchodovanie na forexe či akciových trhoch. Vždy vychádzame zo skúseností a očakávaní samotných klientov, preto je každá investícia „šitá na mieru“.

Máme vždy „čerstvé informácie“

Ako investičný sprostredkovateľ si ukladáme za povinnosť poskytovať našim klientom vždy pravidelné a čerstvé informácie z diania na trhoch a vývoja ich investícií. Vďaka prístupom k popredným svetovým informačným kanálom majú naši klienti horúce novinky vždy na stole, a to vrátane analýz.

Naše doterajšie úspechy to len potvrdzujú. Referencie od našich spokojných klientov si môžete pozrieť tu .
Viac informácií o našich službách nájdete tu .

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.