Referencie

Dorota Z.

" Odborný a profesionálny prístup ku klientom, otvorená komunikácia a dúfam, výnosné produkty pre budúcnosť – ZATIAL JE TO TAK".

Gabriel B.

„Profesionálny prístup a presvedčivé argumenty ma priviedli k  spolupráci s firmou Consortium so zameraním na dlhodobú investíciu. Verím, že sa predpoklady v budúcnosti naplnia.“

Peter B.

Som klientom firmy už niekoľko rokov.  Vyhovuje mi osobný prístup, ktorý zohľadňuje moje predstavy a požiadavky na investovanie. Naša spolupráca začala v malom rozsahu a postupne sa rozrastá, operatívne sa menia nástroje i formy, pričom je neustále sledovaný investičný cieľ, ktorý sme si zadefinovali na začiatku. A čo je dôležité, úspešnosť investícií mi umožňuje postupne zvyšovať investované čiastky. Kto neskúsi neuverí...

Silvia K.

Ako klient som veľmi opatrná a konzervatívna, tiež možno z dôvodov, že podobné služby využíva málo ľudí z môjho okolia. Každopádne na základe skúsenosti so štandardnou ponukou investovania cez banky na SK som bola sklamaná, tak som hľadala iné možnosti. Pôvodné produkty mi boli odporúčané treťou stranou a tak som oslovila Petra . o vypracovanie na mieru šitých možností.. Petra som poznala zo spolupráce v inej oblasti ako veľmi spoľahlivého a dôveryhodného a vedela som, že sa aktívne už dlhšie venuje investovaniu. Aktuálne spolupracujeme viac ako 3 roky a som veľmi spokojná s osobným prístupom, ktorý zohľadňuje moje predstavy a požiadavky na investovanie.

Ladislav Ondruš

"Dobrý deň, rád by som vyjadril niekoľko mojich myšlienok o spolupráci so spoločnosťou Consortium s.r.o. . Klientom tejto spoločnosti som sa stal v roku 2015 na základe odporúčania mojich priateľov. Za obdobie 3 rokov som sa vždy stretol s veľmi ústretovým prístupom a ochotou ľudí pracujúcich pre túto firmu.  Som veľmí spokojný s poskytovaním všetkých relevantných informácií a rýchlou  reakciou na moje otázky a požiadavky. Som skôr kozervatívny investor a preto vždy vyžadujem veľa informácií pred prijatím môjho rozhodnutia o nakladaní s vlastnými prostriedkami. Preto obzvlášť oceňujem profesionálny prístup pracovníkov spoločnosti a  rozhodne by som odporúčal svojim priateteľom a známym využiť túto spoločnosť na poradenstvo pre rozumné zhodnocovanie svojich peňazí".

Robo H.

"V suvislosti s nasim stretnutim vo firme CONSORTIUM Vam velmi pekne dakujem za ustretovost a profesionalny pristup. Sprostredkovávate klientom skvelé, bezpečné a nadpriemerne výnosné produkty"