Emisia dlhopisov

Kontaktujte nás

Pomôžeme Vám vo všetkom, čo potrebujete. Zavolajte nám na toto číslo.

Emisia dlhopisov

Emisia dlhopisov je forma úveru, pri ktorom finančné zdroje poskytujú majitelia dlhopisov – investori. Ide o zaujímavú formu, ako môže emitent (podnikateľský subjekt) získať finančné prostriedky od širokej verejnosti.

Pre malých a stredných podnikateľov predstavuje emisia korporátnych dlhopisov možnosť získať potrebný kapitál na financovania svojich podnikateľských aktivít.

Výhodou oproti klasickej pôžičke z banky je fakt, že pri emisii dlhopisov si emitent určuje veľkosť emisie, výšku úroku, splatnosť dlhopisov ako aj frekvenciu vyplácania výnosov z dlhopisov (raz za rok, dvakrát či štyrikrát do roka).

Emisia dlhopisov je administratívne náročný proces a nemôže ju realizovať akákoľvek spoločnosť. Consortium ma s emisiou dlhopisov dlhoročné skúsenosti. Odborne vyškolený personál Vám rád poradí pri zostavovaní emisných podmienok, zabezpečí emisiu dlhopisov a ich následný predaj.

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.

Radi Vám zodpovieme Vaše konkrétne otázky telefonicky alebo mailom tu .