Riadené portfólio

Kontaktujte nás

Pomôžeme Vám vo všetkom, čo potrebujete. Zavolajte nám na toto číslo.

Riadené portfólio

Riadené portfólio je správna voľba pre klientov, ktorý majú záujem aktívne investovať. Avšak v súčasnosti investor potrebuje mať dostatočné skúsenosti, znalosti o vývoji na svetových finančných trhoch a v neposlednom rade čas na sledovanie a vyhodnocovanie informácií.

Kvalifikovaný tím odborníkov má k dispozícií všetko nevyhnutné pre úspešné riadenie portfólia klientov na finančných trhoch. Ich hlavnou úlohu je hospodáriť s majetkom klientov efektívne a profesionálne s cieľom zabezpečiť im čo najvyššie výnosy s prihliadnutím na aktuálny vývoj na finančných trhoch.

Jednou z investičných stratégii v riadenom portfóliu je vyhľadávanie a investovanie do prevažne podhodnotených akcií spoločností s vysokým potenciálom rastu a výplatou dividend.

Veľkou výhodou riadenia portfólia je možnosť investovať prakticky do akýchkoľvek aktív na svete. Na osobnom stretnutí s našim konzultantom si záujemca o riadené portfólio zvolí vhodnú investičnú stratégiu, tak aby bolo dosiahnuté čo najvyššie zhodnotenie jeho očakávaní.

Výška investície:
od 10 000 EUR

Časový horizont:
od troch rokov

Výnos:
od 10 %

Vyplácanie výnosu:
Výnos je možné vyplácať kedykoľvek

Typ investora:
Dynamický investor

Hodnotenie

    • Výhody:

potenciál vysokého výnosu aj nad rámec pôvodného odhadu
diverzifikácia – rozloženie rizika
automatická reinvestícia výnosov
dostupnosť peňazí, neviazanosť investície
riadenie investície odborníkmi
daňové výhody

    • Nevýhody:

výnos je spravidla len odhadovaný
kolísavosť finančných trhov pri kratšom horizonte investície

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.

Radi Vám zodpovieme Vaše konkrétne otázky telefonicky alebo mailom tu .