FAQ

Často kladené otázky

V menu kliknete na záložku Kontakt a dohodnete si s nami osobné stretnutie. Určíte si čas, kedy Vám to vyhovuje a radi Vás u nás privítame. Následne Vás osobne prevedieme celým procesom začiatkov obchodovania.

Prevažná väčšina obchodov sa však realizuje na území Európy, Ázie a Severnej Ameriky.Vieme sprostredkovať obchody prakticky kdekoľvek na svete.

Áno, samozrejme. Stačí vyplniť požadované údaje.

Výška poplatku záleží od konkrétneho projektu / produktu. Radi Vám zodpovieme na Vaše špecifické otázky telefonicky alebo mailom tu .

Viazanosť finančných prostriedkov závisí od typu investície od siedmich pracovných dní až po ukončenie projektu. Radi Vám predstavíme konkrétne podmienky telefonicky alebo mailom tu .

Vo fondoch sa úroky nepripisujú, avšak každý deň vidíte aktuálnu hodnotu svojej investície.

Investovanie do podielových fondov je možné:
– pravidelnou investíciou, ktorou si klient postupne vytvára svoj majetok
– jednorazovou investíciou, ktorou klient investuje ľubovoľnú čiastku do svojho portfólia podielových fondov

Každý klient má otvorený svoj osobný účet , ktorý je podobný účtu v banke. K nemu dostanete prístupové meno a heslo. Na účte máte k dispozícií prehľad, aké fondy  alebo cenné papiere máte nakúpené vrátane poplatkov, tak aby ste mali vždy po prihlásení maximálne transparentné informácie.

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.

Viac informácií o našich službách nájdete tu .