O Nás

Kto sme

Spoločnosť Consortium s.r.o. prichádza na trh s novým prístupom smerom k investičnému poradenstvu. Našou prvoradou úlohou je byť pre klientov spoľahlivým partnerom v investovaní. Partnerstvo vnímame ako vzťah založený na vzájomnej dôvere, spoľahlivosti a rešpekte.

 

Sme finančný expert

Všetci key account manageri, ako i členovia podporného tímu, sa dôsledne venujú práci tak, aby zabezpečili klientom čo najvyššie výnosy a najlepšie služby. Vďaka obchodnému citu našich skúsených odborníkov sa investičné poradenstvo transformuje do hmatateľných výsledkov.

Obchodujeme prostredníctvom najmodernejších systémov tak, aby sme boli schopní poskytovať všetky naše služby v nadštandardnej kvalite. Špecializujeme sa len na oblasť investícií, vďaka čomu sme profesionáli vo svojom odbore.

Poslaním spoločnosti je zhodnocovanie a chránenie majetku klientov, ako aj ich vzdelávanie a zvyšovanie finančnej gramotnosti.

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.